Drobeta Turism asigura servicii de transport persoane intern si international, avand curse regulate catre:
Intern:Targu Jiu-Motru-Drobeta Turnu Severin-Caransebes-Timisoara, si retur.
International:Curse Ocazionale


Trasee

  • Tg.Jiu>Motru>Drobeta>Timis

    Curse:

    • Drobeta-Timisoara 06:45

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata,

      Statia Ora
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 06:45
      Drobeta-Turnu Severin - Gen.2 06:47
      Schela Cladovei - FARM. 06:50
      GURA VAII - G. VAII 06:53
      ORSOVA - Orsova 07:13
      TOPLET - TOPLET 07:28
      BAILE HERCULANE - GARA 07:43
      MEHADIA - MEHADIA 07:50
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 07:53
      Plugova - PLUG. 07:55
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 08:03
      CORNEA - CORNEA 08:08
      DOMASNEA - DOMS. 08:28
      TEREGOVA - Teregova 08:43
      ARMENIS - ARMENIS 08:48
      Sadova Veche - S.VECHE 08:52
      BUCHIN - BUCHIN 09:02
      CARANSEBES - PARC 09:12
      Jupa - CENTRU 09:17
      SACU - CENTRU 09:32
      Jena - JENA 09:37
      Lugoj - PARC G.ENES. 09:54
      COSTEIU - LUKOIL 09:59
      BELINT - POSTA 10:09
      CHIZATAU - CENTRU 10:12
      Iosifalau - CENTRU 10:17
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 10:20
      Sustra - CENTRU 10:23
      RECAS - CENTRU 10:31
      Izvin - H.ROCO 10:34
      Timisoara - Abator,Statie Guban 10:44
      Timisoara - AUT 11:14
    • Drobeta-Timisoara 08:45

      Zile in care circula:

      Statia Ora
      MOTRU - H.INTIM 07:45
      BROSTENI - INTERSECTIE 07:55
      Floresti - Floresti 08:00
      Ciovarnasani - INT. 08:10
      Cocorova - COCOROVA 08:15
      MALOVAT - MALOVAT 08:30
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 08:45
      Drobeta-Turnu Severin - Gen.2 08:47
      Schela Cladovei - FARM. 08:50
      GURA VAII - G. VAII 08:53
      ORSOVA - Orsova 09:13
      TOPLET - TOPLET 09:28
      BAILE HERCULANE - GARA 09:43
      MEHADIA - MEHADIA 09:50
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 09:53
      Plugova - PLUG. 09:55
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 10:03
      CORNEA - CORNEA 10:08
      DOMASNEA - DOMS. 10:28
      TEREGOVA - Teregova 10:43
      ARMENIS - ARMENIS 10:48
      Sadova Veche - S.VECHE 10:52
      BUCHIN - BUCHIN 11:02
      CARANSEBES - PARC 11:12
      Jupa - CENTRU 11:17
      SACU - CENTRU 11:32
      Jena - JENA 11:37
      Lugoj - PARC G.ENES. 11:54
      COSTEIU - LUKOIL 11:59
      BELINT - POSTA 12:09
      CHIZATAU - CENTRU 12:12
      Iosifalau - CENTRU 12:17
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 12:20
      Sustra - CENTRU 12:23
      RECAS - CENTRU 12:31
      Izvin - H.ROCO 12:34
      Timisoara - Abator,Statie Guban 12:54
      Timisoara - AUT 23:44
    • Drobeta-Timisoara 10:15

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 10:15
      Drobeta-Turnu Severin - Gen.2 10:17
      Schela Cladovei - FARM. 10:20
      GURA VAII - G. VAII 10:23
      ORSOVA - Orsova 10:43
      TOPLET - TOPLET 10:58
      BAILE HERCULANE - GARA 11:13
      MEHADIA - MEHADIA 11:20
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 11:23
      Plugova - PLUG. 11:25
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 11:33
      CORNEA - CORNEA 11:38
      DOMASNEA - DOMS. 11:58
      TEREGOVA - Teregova 12:13
      ARMENIS - ARMENIS 12:18
      Sadova Veche - S.VECHE 12:22
      BUCHIN - BUCHIN 12:32
      CARANSEBES - PARC 12:42
      Jupa - CENTRU 12:47
      SACU - CENTRU 13:02
      Jena - JENA 13:07
      Lugoj - PARC G.ENES. 13:24
      COSTEIU - LUKOIL 13:29
      BELINT - POSTA 13:39
      CHIZATAU - CENTRU 13:42
      Iosifalau - CENTRU 13:47
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 13:50
      Sustra - CENTRU 13:53
      RECAS - CENTRU 14:01
      Izvin - H.ROCO 14:04
      Timisoara - Abator,Statie Guban 14:14
      Timisoara - AUT 14:44
    • Drobeta-Timisoara 14:30

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 14:30
      Drobeta-Turnu Severin - Gen.2 14:32
      Schela Cladovei - FARM. 14:35
      GURA VAII - G. VAII 14:38
      ORSOVA - Orsova 14:58
      TOPLET - TOPLET 15:13
      BAILE HERCULANE - GARA 15:28
      MEHADIA - MEHADIA 15:35
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 15:38
      Plugova - PLUG. 15:40
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 15:48
      CORNEA - CORNEA 15:53
      DOMASNEA - DOMS. 16:13
      TEREGOVA - Teregova 16:28
      ARMENIS - ARMENIS 16:33
      Sadova Veche - S.VECHE 16:37
      BUCHIN - BUCHIN 16:47
      CARANSEBES - PARC 16:57
      Jupa - CENTRU 17:02
      SACU - CENTRU 17:17
      Jena - JENA 17:22
      Lugoj - PARC G.ENES. 17:39
      COSTEIU - LUKOIL 17:44
      BELINT - POSTA 17:54
      CHIZATAU - CENTRU 17:57
      Iosifalau - CENTRU 18:02
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 18:05
      Sustra - CENTRU 18:08
      RECAS - CENTRU 18:16
      Izvin - H.ROCO 18:19
      Timisoara - Abator,Statie Guban 18:39
      Timisoara - AUT 19:09
    • Motru-Drobeta-Timisoara 17.30

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      MOTRU - H.INTIM 16:30
      BROSTENI - INTERSECTIE 16:40
      Floresti - Floresti 16:45
      Ciovarnasani - INT. 16:55
      Cocorova - COCOROVA 17:00
      MALOVAT - MALOVAT 17:15
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 17:30
      Drobeta-Turnu Severin - Gen.2 17:32
      Schela Cladovei - FARM. 17:35
      GURA VAII - G. VAII 17:38
      ORSOVA - Orsova 17:58
      TOPLET - TOPLET 18:13
      BAILE HERCULANE - GARA 18:28
      MEHADIA - MEHADIA 18:35
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 18:38
      Plugova - PLUG. 18:40
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 18:48
      CORNEA - CORNEA 18:53
      DOMASNEA - DOMS. 19:13
      TEREGOVA - Teregova 19:28
      ARMENIS - ARMENIS 19:33
      Sadova Veche - S.VECHE 19:37
      BUCHIN - BUCHIN 19:47
      CARANSEBES - PARC 19:57
      Jupa - CENTRU 20:02
      SACU - CENTRU 20:17
      Jena - JENA 20:22
      Lugoj - PARC G.ENES. 20:39
      COSTEIU - LUKOIL 20:44
      BELINT - POSTA 20:54
      CHIZATAU - CENTRU 20:57
      Iosifalau - CENTRU 21:02
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 21:05
      Sustra - CENTRU 21:08
      RECAS - CENTRU 21:16
      Izvin - H.ROCO 21:19
      Timisoara - Abator,Statie Guban 21:39
      Timisoara - AUT 22:09
    • Targu Jiu-Drobeta-Timisoara 06:00

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      Targu Jiu - AUT 06:00
      BALESTI - Balesti 06:10
      Buduhala - Buduhala 06:20
      CALNIC - Calnic 06:35
      Vartopu - Vartop 06:45
      MOTRU - H.INTIM 07:00
      BROSTENI - INTERSECTIE 07:10
      Floresti - Floresti 07:15
      Ciovarnasani - INT. 07:25
      Cocorova - COCOROVA 07:30
      MALOVAT - MALOVAT 07:45
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 08:00
      Drobeta-Turnu Severin - Gen.2 08:02
      Schela Cladovei - FARM. 08:05
      GURA VAII - G. VAII 08:08
      ORSOVA - Orsova 08:28
      TOPLET - TOPLET 08:43
      BAILE HERCULANE - GARA 08:58
      MEHADIA - MEHADIA 09:05
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 09:08
      Plugova - PLUG. 09:10
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 09:18
      CORNEA - CORNEA 09:23
      DOMASNEA - DOMS. 09:43
      TEREGOVA - Teregova 09:58
      ARMENIS - ARMENIS 10:03
      Sadova Veche - S.VECHE 10:07
      BUCHIN - BUCHIN 10:17
      CARANSEBES - PARC 10:27
      Jupa - CENTRU 10:32
      SACU - CENTRU 10:47
      Jena - JENA 10:52
      Lugoj - PARC G.ENES. 11:09
      COSTEIU - LUKOIL 11:14
      BELINT - POSTA 11:24
      CHIZATAU - CENTRU 11:27
      Iosifalau - CENTRU 11:32
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 11:35
      Sustra - CENTRU 11:38
      RECAS - CENTRU 11:46
      Izvin - H.ROCO 11:49
      Timisoara - Abator,Statie Guban 11:59
      Timisoara - AUT 12:29
    • Timisoara-Drobeta 08:00

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      Timisoara - AUT 08:00
      Timisoara - Abator,Statie Guban 08:30
      Izvin - H.ROCO 08:40
      RECAS - CENTRU 08:43
      Sustra - CENTRU 08:51
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 08:54
      Iosifalau - CENTRU 08:57
      CHIZATAU - CENTRU 09:02
      BELINT - POSTA 09:05
      COSTEIU - LUKOIL 09:15
      Lugoj - PARC G.ENES. 09:20
      Jena - JENA 09:37
      SACU - CENTRU 09:42
      Jupa - CENTRU 09:57
      CARANSEBES - PARC 10:02
      BUCHIN - BUCHIN 10:12
      Sadova Veche - S.VECHE 10:22
      ARMENIS - ARMENIS 10:26
      TEREGOVA - Teregova 10:31
      DOMASNEA - DOMS. 10:46
      CORNEA - CORNEA 11:06
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 11:11
      Plugova - PLUG. 11:19
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 11:21
      MEHADIA - MEHADIA 11:24
      BAILE HERCULANE - GARA 11:31
      TOPLET - TOPLET 11:46
      ORSOVA - Orsova 12:01
      GURA VAII - G. VAII 12:21
      Schela Cladovei - FARM. 12:24
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 12:29
    • Timisoara-Drobeta 14:00

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi,

      Statia Ora
      Timisoara - AUT 13:30
      Timisoara - Abator,Statie Guban 14:00
      Izvin - H.ROCO 14:10
      RECAS - CENTRU 14:13
      Sustra - CENTRU 14:21
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 14:24
      Iosifalau - CENTRU 14:27
      CHIZATAU - CENTRU 14:32
      BELINT - POSTA 14:35
      COSTEIU - LUKOIL 14:45
      Lugoj - PARC G.ENES. 14:50
      Jena - JENA 15:07
      SACU - CENTRU 15:12
      Jupa - CENTRU 15:27
      CARANSEBES - PARC 15:32
      BUCHIN - BUCHIN 15:42
      Sadova Veche - S.VECHE 15:52
      ARMENIS - ARMENIS 15:56
      TEREGOVA - Teregova 16:01
      DOMASNEA - DOMS. 16:16
      CORNEA - CORNEA 16:36
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 16:41
      Plugova - PLUG. 16:49
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 16:51
      MEHADIA - MEHADIA 16:54
      BAILE HERCULANE - GARA 17:01
      TOPLET - TOPLET 17:16
      ORSOVA - Orsova 17:31
      GURA VAII - G. VAII 17:51
      Schela Cladovei - FARM. 17:54
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 17:59
    • Timisoara-Drobeta 16:00

      Zile in care circula: Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      Timisoara - AUT 16:00
      Timisoara - Abator,Statie Guban 16:30
      Izvin - H.ROCO 16:40
      RECAS - CENTRU 16:43
      Sustra - CENTRU 16:51
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 16:54
      Iosifalau - CENTRU 16:57
      CHIZATAU - CENTRU 17:02
      BELINT - POSTA 17:05
      COSTEIU - LUKOIL 17:15
      Lugoj - PARC G.ENES. 17:20
      Jena - JENA 17:37
      SACU - CENTRU 17:42
      Jupa - CENTRU 17:57
      CARANSEBES - PARC 18:02
      BUCHIN - BUCHIN 18:12
      Sadova Veche - S.VECHE 18:22
      ARMENIS - ARMENIS 18:26
      TEREGOVA - Teregova 18:31
      DOMASNEA - DOMS. 18:46
      CORNEA - CORNEA 19:06
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 19:11
      Plugova - PLUG. 19:19
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 19:21
      MEHADIA - MEHADIA 19:24
      BAILE HERCULANE - GARA 19:31
      TOPLET - TOPLET 19:46
      ORSOVA - Orsova 20:01
      GURA VAII - G. VAII 20:21
      Schela Cladovei - FARM. 20:24
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 20:29
    • Timisoara-Drobeta 20:00

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      ORSOVA - Orsova 00:01
      GURA VAII - G. VAII 00:21
      Schela Cladovei - FARM. 00:24
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 00:29
      Timisoara - AUT 20:00
      Timisoara - Abator,Statie Guban 20:30
      Izvin - H.ROCO 20:40
      RECAS - CENTRU 20:43
      Sustra - CENTRU 20:51
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 20:54
      Iosifalau - CENTRU 20:57
      CHIZATAU - CENTRU 21:02
      BELINT - POSTA 21:05
      COSTEIU - LUKOIL 21:15
      Lugoj - PARC G.ENES. 21:20
      Jena - JENA 21:37
      SACU - CENTRU 21:42
      Jupa - CENTRU 21:57
      CARANSEBES - PARC 22:02
      BUCHIN - BUCHIN 22:12
      Sadova Veche - S.VECHE 22:22
      ARMENIS - ARMENIS 22:26
      TEREGOVA - Teregova 22:31
      DOMASNEA - DOMS. 22:46
      CORNEA - CORNEA 23:06
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 23:11
      Plugova - PLUG. 23:19
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 23:21
      MEHADIA - MEHADIA 23:24
      BAILE HERCULANE - GARA 23:31
      TOPLET - TOPLET 23:46
    • Timisoara-Drobeta-Motru 10:30

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      Timisoara - AUT 10:30
      Timisoara - Abator,Statie Guban 11:00
      Izvin - H.ROCO 11:10
      RECAS - CENTRU 11:13
      Sustra - CENTRU 11:21
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 11:24
      Iosifalau - CENTRU 11:27
      CHIZATAU - CENTRU 11:32
      BELINT - POSTA 11:35
      COSTEIU - LUKOIL 11:45
      Lugoj - PARC G.ENES. 11:50
      Jena - JENA 12:07
      SACU - CENTRU 12:12
      Jupa - CENTRU 12:27
      CARANSEBES - PARC 12:32
      BUCHIN - BUCHIN 12:42
      Sadova Veche - S.VECHE 12:52
      ARMENIS - ARMENIS 12:56
      TEREGOVA - Teregova 13:01
      DOMASNEA - DOMS. 13:16
      CORNEA - CORNEA 13:36
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 13:41
      Plugova - PLUG. 13:49
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 13:51
      MEHADIA - MEHADIA 13:54
      BAILE HERCULANE - GARA 14:01
      TOPLET - TOPLET 14:16
      ORSOVA - Orsova 14:31
      GURA VAII - G. VAII 14:51
      Schela Cladovei - FARM. 14:54
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 14:59
      MALOVAT - MALOVAT 15:14
      Cocorova - COCOROVA 15:29
      Ciovarnasani - INT. 15:34
      Floresti - Floresti 15:44
      BROSTENI - INTERSECTIE 15:49
      MOTRU - H.INTIM 15:59
    • Timisoara-Drobeta-Targu Jiu 15:00

      Zile in care circula: Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sambata, Duminica

      Statia Ora
      Timisoara - AUT 15:00
      Timisoara - Abator,Statie Guban 15:30
      Izvin - H.ROCO 15:40
      RECAS - CENTRU 15:43
      Sustra - CENTRU 15:51
      TOPOLOVATU MARE - CENTRU 15:54
      Iosifalau - CENTRU 15:57
      CHIZATAU - CENTRU 16:02
      BELINT - POSTA 16:05
      COSTEIU - LUKOIL 16:15
      Lugoj - PARC G.ENES. 16:20
      Jena - JENA 16:37
      SACU - CENTRU 16:42
      Jupa - CENTRU 16:57
      CARANSEBES - PARC 17:02
      BUCHIN - BUCHIN 17:12
      Sadova Veche - S.VECHE 17:22
      ARMENIS - ARMENIS 17:26
      TEREGOVA - Teregova 17:31
      DOMASNEA - DOMS. 17:46
      CORNEA - CORNEA 18:06
      IABLANITA - RAM.IABLANITA 18:11
      Plugova - PLUG. 18:19
      Valea Bolvasnita - V.BOLV. 18:21
      MEHADIA - MEHADIA 18:24
      BAILE HERCULANE - GARA 18:31
      TOPLET - TOPLET 18:46
      ORSOVA - Orsova 19:01
      GURA VAII - G. VAII 19:21
      Schela Cladovei - FARM. 19:24
      Drobeta-Turnu Severin - AUT 19:29
      MALOVAT - MALOVAT 19:44
      Cocorova - COCOROVA 19:59
      Ciovarnasani - INT. 20:04
      Floresti - Floresti 20:14
      BROSTENI - INTERSECTIE 20:19
      MOTRU - H.INTIM 20:29
      Vartopu - Vartop 20:44
      CALNIC - Calnic 20:54
      Buduhala - Buduhala 21:09
      BALESTI - Balesti 21:19
      Targu Jiu - AUT 21:29